Sağlıklı tavuk yemek tarifleri

Android için Yemek Tarifleri
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 Mb
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Insplisity
Sağlıklı tavuk yemek tarifleri; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu mükemmel uygulama tavuk ile yapılmış olan birbirinden lezzetli yemekleri kapsamakta.

Sağlıklı tavuk yemek tarifleri; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu mükemmel uygulama tavuk ile yapılmış olan birbirinden lezzetli yemekleri kapsamakta.

Son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü kullanılarak geliştirilmiştir. Uygulamanın içeriğinde tavuk kullanılarak yapılan 40 tane birbirinden lezzetli salatalar, kızartmalar, çorbalar, makarnalar, pilavlar, sandviçler, ızgaralar ve daha pek çok enfes tavuk yemeği bulunmaktadır. Tüm tarifleri hazırlamak çok kolay ve sağlıklı. Tariflerin çoğunda beslenme bilgileri özelliği bulunmaktadır. Bu sayede porsiyon başına kaç kalori alırsınız, içeriğinde bulunan yağ, protein gibi faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Tavuk yemeyi seven ve tavuk ile yapılmış olan yemeklerden hoşlanan kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan mükemmel bir uygulama. Eğer siz de tavuk yemeklerinden hoşlanan bir kullanıcı iseniz bu uygulama tam size göre. Hemen indir butonuna basın ve uygulamanın menüsünü gezmeye başlayın.

 

Sağlıklı tavuk yemek tarifleri indir